Roland SOLJET EJ-640

LORAND SOLJET EJ-640

Yoğun, yüksek hacimli bir baskı sektöründe yüksek hızda kaliteli çıktılar sağlayabilen yazıcılara ihtiyaç duyulmaktadır. SOLJET EJ 640 bu ihtiyacı karşılamak için tasarlanmış yeni nesil bir baskı makinesidir. Çift sıralı baskı kafaları ve yeni endüstriyel tasarım ile verimlilik bir arada tasarlanmış. EJ-640, rekabetten% 35 daha düşük maliyetle yeni Roland DG EJ INK ile çalışır. Bu sayede yüksek hacimli, az bakım gerektiren baskı ve daha yüksek kar marjlarıyla cesur, heyecan verici renkler elde edersiniz.

SOLJET EJ 640 Özellikleri:

SOLJET EJ 640 solvent bazlı baskı yapan bir makinedir. SOLJET EJ-640, maliyet verimliliği ve yüksek performanslı üretime öncelik verilerek geliştirilmiş bir baskı makinesidir. Düşük işletim maliyetleri ve yüksek hacimli üretimle karlılığınızı en üst düzeye çıkarır.

SOLJET EJ 640 Uygulama alanları:

EJ 640 ile açık ve kapalı alan tabelaları, posterler, duvar ve araç kaplamaları, kanvas baskı, vinil baskı, folyo baskı ve benzeri birçok alanda uygulama yapma imkanı vardır. EJ-640, 40 kg’a varan ağır medya rulolarını destekleme kabiliyetine ve önden monteli bir germe ünitesine sahiptir. Patent aşamasındaki üç parçalı silecek sistemi, aşınma ve yıpranmayı azaltarak yazdırma kafasının kenarlarında birikme olmasını önemli ölçüde azaltır ve makinenin ömrünü uzatır. Özel olarak formüle edilmiş ve hızlı kuruyan yeni EJ mürekkepler koyu, heyecan verici renkler üretmenizde düşük tüketim ve düşük maliyet ile üstün bir performans sunarlar. Ayrıca bu mürekkepler, açık alanda uzun vadede benzersiz bir dayanıklılık, çizilme ve kimyasal direnci, yaygın medya desteği ve çok sayıda renk spektrumuna sahiptir. 4 veya Açık Siyah dahil 7 renkte 1 litrelik kartuşlar, sıkça kartuş değiştirmeye ihtiyaç bırakmazlar. Uzun süreli dijital baskılarda Tescilli Roland Mürekkep Aktarma Sistemi, ana mürekkep kesesi boşaldığında otomatik olarak yedek mürekkep kesesine geçiş yaparak kesintisiz baskı sağlar. Roland Printer Assist iPad* uygulaması sayesinde başlıca cihaz işlevlerini uzaktan yönetebilir, Roland OnSupport™ sayesinde üretim durumunu otomatik e-posta bildirimleri ile uzaktan takip edebilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *